" />

Witaj

Mój obiekt zlokalizowany jest we wschodniej części Mazur.
Oddalenie od Szlaku Wielkich Jezior gwarantuje ciszę i spokój. Jednocześnie istnieje możliwość w ciągu mniej niż godziny znalezienia się w centrum turystycznych Mazur (Giżycko, Mikołajki, Pisz itd.)

Charakterystyka obiektu.
Kamienny Dom jest obiektem typu rezydencja wynajmowanym na wyłączność grupom maksymalnie ośmioosobowym. Stworzone są warunki do aktywnego wypoczynku z dala od hałasu w bliskim kontakcie z naturą.

Naszym największym atutem jest oddalenie od siedzib ludzkich i wynikający z tego intymny charakter pobytu. Atrakcją jest oryginalna, surowa uroda domu, bliskość nieskażonej przyrody oraz różnorodność możliwych form działania.

Ze względu na obowiązujący u nas zakaz palenia tytoniu osoby niepalące będą się u nas czuły lepiej. Palacze muszą się pogodzić z utrudnieniami.

Jaki wypoczynek ?
Zapraszamy preferujących ciszę i spokój. Dobrze się u nas będą czuli miłośnicy aktywnego wypoczynku w ruchu. Gwarantujemy brak możliwości oglądania programów TV oraz możliwość wpływania na zasięg dostępu do sieci komórkowych.

Osobom zainteresowanym dodatkowymi atrakcjami oferujemy programy o charakterze edukacyjnym w dziedzinach:

  • sztuki plastyczne (fotografika, malarstwo, rzeżba, rękodzieło)
  • śpiew i gra na instrumentach muzycznych
  • sztuki kulinarne (wypiek chleba, produkcja serów twardych, wędzenie)
  • astronomiczne obserwacjew nieba
  • obserwacje nieskażonej natury

O zawartości witryny.
Witryna zorganizowana jest w formie zbliżonej do klasycznego blogu. Kilka stron podstawowego wstepu (między innymi, ta którą właśnie czytasz). Treść witryny uzupełniają typowe dla blog’u chronologiczne zapisy zorganizowane w kategorie
Wszystko to co znajduje się na tej witrynie: teksty, zdjęcia,
opinie, nastroje, pomysły i idee ma zachęcić, tych którzy nas nie odwiedzili o skorzystania z naszej oferty. Tym, którzy u nas już byli, ma pozwolić na utrwalenie wspomnień i przygotowanie do kolejnych wizyt.

O witrynie (bardziej technicznie).
Witrynę tę prowadzę samodzielnie posiłkując się specjalizowanym na obsługę blog’ówsystemem zarządzania zawartością stron internetowych WordPress.

Szablon mojego serwisu opieram na zmodyfikowanym temacie: Sunflower Theme designed for Elsy’s Blog by Round Rock Web Design

O mnie.
O
prócz prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego zajmuję się tworzeniem bazodanowego oprogramowania komnputerowego i usługami edukacyjnymi w zakresie indywidualnych korepetycji dla dla osób używających komputerów w pracy zawodowej